Jakie dekoracje naścienne są dziś godne uwagi?

Zapewne każdy zdaje sobie dziś sprawę z faktu, iż w świecie naściennych dekoracji dużo się dzieje. trendy zmieniają się  tutaj niczym w kalejdoskopie, ciągle pojawiają się nowe pomysły na to, jak można ciekawie, stylowo, modnie elegancko swoje cztery kąty ozdobić. Sprawdźmy zatem,  co jest modne w 2018 roku, na co warto postawić.

Najmodniejsze propozycje

Eksperci  z branży aranżacji wnętrz nie mają najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że warto postawić na fototapetę. Ale w grę nie chodzi o jakikolwiek egzemplarz- najlepiej byłoby bowiem wybrać intrygujący wzór trójwymiarowy. Dzięki jego zastosowaniu możemy z powodzeniem optycznie powiększyć nawet bardzo małe pomieszczenie –  z tej opcji niezwykle chętnie korzystają zwłaszcza właściciele niewielkich mieszkań w blokach z wielkiej płyty.

Nie zapominamy rzecz jasna także o modnych printach ,gdy jest mowa o fototapetach. Na pewno pomyśleć dziś warto o wzorach abstrakcyjnych, bowiem to właśnie one są w stanie zmienić zupełnie zwyczajne i pozbawione „tego czegoś” pomieszczenie  w najprawdziwszą oazę piękna i wyjątkowości oraz designu na światowym poziomie. Okazuje się, że i motywy florystyczne są dziś na topie – ale nie mamy oczywiście na myśli tych bardzo klasycznych i standardowych wzorów, lecz te dużo bardziej nowoczesne. Modne są między innymi reprezentujące styl vintage palmy, dmuchawce retro lub też orientalne orchidee. Zdecydowane jest tu w czym wybierać!

Jeśli za ś chodzi o świat obrazów naściennych, i tutaj bardzo dobrze się dzieje. W tym przypadku idealnym wprost rozwiązaniem okazuje się być zakup modelu wieloczęściowego. Może być on bowiem umieszczony na powierzchni ściany na szereg różnych sposobów – kupujący zostaje zatem kreatorem, bo może sporo zmienić. Modne są także modele ręcznie malowane, wszak wszyscy fani piękna, najbardziej wymagający bywalcy prestiżowych galerii sztuki na pewno bardzo je docenią. Jesteśmy bardzo ciekawi, co nowego przyniesie nam w kwestii naściennych dekoracji kolejny sezon. Na pewno będzie się działo!